BBP’de Toksoy yeniden başkan

BBP Yenimahalle İlçe kongresi Sürmeli otelde gerçekleştirildi.Kongre’de mevcut İlçe Başkanı Turgut Yaşar Toksoy yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.

YENİMAHALLE GAZETESİ (Haber Merkezi) - BBP Yenimahalle İlçe Başkanlığı'na mevcut İlçe Başkanı Turgut Yaşar Toksoy oybirliği ile yeniden seçildi.

BBP'nin Yenimahalle İlçe Teşkilatı 9. Kongresi, 29 Nisan 2012 Pazar günü yapıldı. Sıhhıye'deki Büyük Sürmeli Oteli'nde gerçekleştirilen kongreye, Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, İstişare Kurulu Başkanı Hakkı Öznur, Ankara İl Başkanı İmdat Dinçarslan, delegeler ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Selahattin Şenliler'in yaptığı kongrede, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'ndan sonra faaliyet raporu okundu. Siyasi konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan kongrede, mevcut İlçe Başkanı Toksoy yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.

Toksoy, seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra yaptığı konuşmada delegelere teşekkür ederek, BBP'nin Yenimahalle'deki gücünün her geçen gün arttığını bildirdi.Toksoy Yenimahalle’de her evden bir oy BBP'ye verilmesi için ekibiyle birlikte ilçede çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

 

my boyfriend cheated on me with my mom my girl friend cheated on me click
go link dating a married woman
online women cheat because reasons why women cheat
what is in the abortion pill clinic for abortion consequences of abortion
 
Bu Haber 642 defa okunmuştur.